Pozycjonowanie Bielsko
Pozycjonowanie stron internetowych

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Wiele osób wysyła nam zapytania - na czym polega pozycjonowanie. W dużym skrócie pozycjonowanie polega na zastosowaniu specjalistycznych technik pozwalających uzyskć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarkach internetowych (np. Google) po wpisaniu słów kluczowych związanych przykładowo z działalnością firmy, instytucji itp. Takie działania ułatwiają internautom i klientom dotrzeć do interesujących ich informacji na Twojej stronie. Dzięki pozycjonowaniu zdobywa się nowych klientów i utrwala relacje z obecnymi.

Dlaczego pozycjonować?

Korzyści z pozycjonowania stron internetowych:

  • Zwiększenie ruchu na stronie
  • Pozyskanie nowych klientów ze strony internetowej
  • Ułatwienie dostępu do strony obecnym klientom
  • Zwiększenie prestigeu firmy w internecie
  • Zwiększenie rozpoznawalności marki w branży

Dla kogo pozycjonowanie?

Nie istnieje branża, dla której pozycjonowanie nie miało by zupełnie sensu. Zgłoś się do nas a przeanalizujemy Twoją konkurencję, Twój potencjał i sposób w jaki moglibyśmy Cię wypromować w google oraz innych wyszukiwarkach.

Po co mi pozycjonowanie?

Bez pozycjonowania witryny w wyszukiwarkach strona internetowa w 99% przypadków jest martwa. Klienci, którzy inwestują w pozycjonowanie często uzyskują ruch z przeglądarek na poziomie 80%. Nikt nie znajdzie Twojej strony jeżeli nie będzie wysoko w wynikach wyszukiwań! Pozycjonowanie to w tej chwili najtańsza metoda pozyskania nowych klientów z Twojej strony internetowej.

Wypełnij formularz

Zajmie Ci to nie więcej niż 3 minuty.

1