Sklepy internetowe Bielsko
Rozwiązania e-commerce oparte o Magento 2

Wdrożenia Magento

Pierwsze duże wdrożenie Magento zrealizowaliśmy w 2011 roku. Od tego czasu cały czas rozwijamy i utrzymujemy dziesiątki dużych sklepów internetowych opartych o platformę Magento. Wiemy w jaki sposób sprawić, aby rozwiązanie sprzedawało, mogło być połączone z zewnętrznymi serwisami i było jak najbardziej zautomatyzowane. Oprócz standardowego developmentu Magento zajmujemy się również rozwijaniem treści (Content Marketing) i sprawianiem, aby na Twój sklep trafiało jak najwięcej potencjalnych Klientów.

Systemy wsparcia sprzedaży B2B i B2C

Nasi analitycy i programiści Magento mają duże doświadczenie zarówno we wdrażaniu typowych sklepów B2C jak i zaawansowanych dedykowanych rozwiązań wspomagających sprzedaż hurtową B2B.

Mój sklep internetowy jest nierentowny!

Jeżeli Twój obecny sklep internetowy mimo, że ma duży asortyment wykazuje zerową sprzedaż to skontaktuj się z nami! Specjalizujemy się w marketingu internetowym. Stworzymy skuteczną kampanię marketingową, która zaaowocuje zwiększeniem się sprzedaży w Twoim sklepie. Gwarantujemy że będziesz zadowolony!

Nie masz jeszcze sklepu internetowego?

Jeżeli prowadzisz firmę handlową a jeszcze nie posiadasz własnego sklepu internetowego to skontaktuj się z nami! W dzisiejszych czasach sklep internetowy to standard. Internet to młodzi ludzie otwarci na nowości, nie bojący się kupować online. W globalnej sieci drzemie wielki potencjał, który z powodzeniem można wykorzystać.

Jak projektujemy sklepy internetowe?

E-commerce czyli sklepy internetowe są projektowane przez nas w oparciu o kilka etapów:

  • Analiza rynku i konkurencji;
  • Propozycja rozwiązania sklepu internetowego Magento dla klienta wraz z wstępną wyceną;
  • Tworzenie sklepu w oparciu o platformę Magento;
  • Szkolenie klienta;
  • Oferta na promocję sklepu w internecie przy pomocy pozycjonowania, content marketingu i wielu innych kanałów;
  • Stała współpraca z klientem przy utrzymaniu, rozwoju, obsłudze technicznej sklepu oraz marketingu;

Pobierz skróconą prezentację naszej firmy.

Wypełnij formularz

Zajmie Ci to nie więcej niż 3 minuty.

1