Agencja e-commerce

Pomagamy firmom skutecznie sprzedawać ich produkty i usługi w internecie – specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach e-commerce odpowiadających na potrzeby Twojego biznesu.

Stwórzmy razem projekt
Stwórzmy razem projekt

Kompetencje – Co robimy?

Ageno to zespół specjalistów łączących interdyscyplinarne umiejętności pozwalające stworzyć wyjątkowe rozwiązania informatyczne. Korzystamy ze sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań, ale nie boimy się eksperymentować, testując nasze hipotezy, aby mieć pewność ich działania. Tworzymy projekty wysokiej jakości w możliwie najkrótszym czasie i w atrakcyjnej cenie.

Naszą misją jest pomaganie przedsiębiorcom sprzedawać efektywniej dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

Specjalizujemy się we wdrożeniach e-commerce od 2010 roku. Mieścimy się w Bielsku-Białej, ale dzięki technologii współpracujemy z klientami z całego świata. Lata praktyki pozwoliły nam zdobyć unikalne, bogate doświadczenie w zakresie technologii i rozwiązań informatycznych w wielu branżach takich jak: motoryzacja, moda, sport, wyposażenie BHP, wyposażenie mieszkania, dekoracja wnętrz, elektronika.

Nasze wartości

Manifest Ageno wyraża to, jacy jesteśmy, jak odnosimy się do siebie i do naszych klientów. Jest oparty na wartościach stanowiących przewodnik w codziennych zachowaniach i podstawę naszych decyzji.

Prostota

Prostota jest szczytem wyrafinowania. Zaczynamy od najważniejszych zadań, aby jak najszybciej dostarczyć innowację, estetykę, użyteczność – wartość projektu.

Stwórzmy razem projekt

Proaktywność

Bierzemy sprawy w swoje ręce i działamy. Każdy z nas jest odpowiedzialny za projekt i robi wszystko, aby doprowadzić go do sukcesu.

Stwórzmy razem projekt

Sukces

Wygrana klientów to nasza wygrana. Sukces projektów naszych klientów to nasza reputacja. Koncentrujemy się na celach biznesowych naszych klientów zapewniających im sukcesy.

Stwórzmy razem projekt

Zwinność

Jesteśmy otwarci na zmiany. Nie boimy się nowości. Wiemy, jak dynamicznie zmienia się otoczenie. Projekty prowadzimy przyrostowo, w krótkich interwałach czasowych.

Stwórzmy razem projekt

Szczerość

Jesteśmy szczerzy i transparentni. Nie boimy się informacji zwrotnej. Pracujemy zgodnie z zasadami etycznymi i przyjętymi procedurami.

Stwórzmy razem projekt

Otwartość

Zawsze zakładamy dobre intencje. Pielęgnujemy partnerską współpracę na wysokim poziomie transparentności i uczciwości.

Stwórzmy razem projekt

Szacunek

Szacunek i zaufanie stanowią podstawę partnerskich relacji. Traktujemy wszystkich empatycznie i z należytym szacunkiem – nie tylko ludzi, również czas: nasz i naszych klientów.

Stwórzmy razem projekt

Pragmatyzm

Realnie oceniamy rzeczywistość i liczymy się z konkretnymi możliwościami przy podejmowaniu działań, które gwarantują skuteczność.

Stwórzmy razem projekt

Pasja

Nie spoczywamy na laurach. Przekraczamy oczekiwania. Nigdy nie zadowalamy się dotychczasowymi osiągnięciami. Dążymy do najwyżej jakości usług.

Stwórzmy razem projekt

Jak pracujemy?

Według sprawdzonych metodyk

Scrum, kanban i scrumban. Projekty prowadzimy płynnie, w krótkich interwałach czasowych. Na początku każdej iteracji organizujemy spotkania mające na celu planowanie prac na najbliższy okres. Możesz na bieżąco weryfikować postępy i wyniki, nadawać priorytety i określać nowe wymagania.

Transparentnie

Nasze procesy są proste i elastyczne. Nasza praca jest stale rejestrowana. W ten sposób możesz śledzić postępy i kontrolować wykorzystany budżet.

Uporządkowanie

Stosujemy dobre praktyki, korzystamy z procedur i list kontrolnych. Układamy chaos informacyjny, aby uzyskać porządek. Dzięki temu nasze projekty kończą się sukcesem.

Współpracujemy

Zespoły biznesowe i deweloperskie ściśle ze sobą współpracują. Nasz zespół to doświadczeni eksperci w swoich specjalnościach – koordynatorzy projektów, projektanci UI i UX, analitycy, copywriterzy i programiści. Jesteś w dobrych rękach.

Jesteśmy blisko

Kultywujemy środowisko ścisłej współpracy biznesu z technologią. Klienci często osobiście uczestniczą w spotkaniach w naszym biurze w Bielsku-Białej lub zdalnie za pośrednictwem odpowiednich narzędzi online.

Skutecznie

Szczególną uwagę zwracamy na elementy kluczowe dla sukcesu Twojej firmy. Rekomendujemy jedynie sprawdzone i skuteczne rozwiązania, a te, których nie jesteśmy pewni, testujemy. Efekty naszej pracy mają działać i pomagać Ci sprzedawać więcej.

Kiedy coś robimy – robimy to dobrze

Jesteśmy zafascynowani ciągłą optymalizacją i doskonaleniem naszych umiejętności, procedur i produktów, aby dostarczać możliwie najlepsze efekty.

Proces wdrożenia

 • 01

  Odkrywanie

  Podczas warsztatów projektowych, zadajemy pytania, słuchamy i uczymy się Twojej firmy. Musimy zrozumieć wizję, wyzwania i indywidualne potrzeby techniczne w celu określenia najlepszego rozwiązania.

 • 02

  Planowanie

  Analizujemy i prototypujemy architekturę informacji zorientowaną na użytkownika. Określamy wymagania techniczne i biznesowe, planujemy, aby opis projektu był jak jasny i prosty.

 • 03

  Projektowanie

  Projektujemy nie tylko makiety i interfejs użytkownika (UX/UI), ale również rozwiązania techniczne. Określamy wytyczne, według których będziemy poruszać się w projekcie. Aby skupić się na najlepszym rozwiązaniu.

 • 04

  Budowa

  Budujemy projekt rozpoczynając od prac związanych z tworzeniem warstwy prezentacyjnej, poprzez funkcje, których nie widać – oprogramowanie, które zapewnia jego techniczną funkcjonalność, aż po złożone integracje.

 • 05

  Testy

  Testujemy szczegółowo wszystkie elementy systemu, również te, które nie są widoczne. Zapewniamy cykliczną weryfikację nowych wydań oprogramowania. Analizujemy i prototypujemy architekturę informacji zorientowaną na użytkownika.

 • 06

  Szkolenie

  Przechodzimy całą ścieżkę realizacji wszystkich funkcji, które będą używane codziennie. Szkolimy Twoich pracowników z korzystania z systemu.

 • 07

  Uruchomienie

  Za pomocą zoptymalizowanych procedur bezpiecznie uruchamiamy Twój projekt, pozostając z Tobą w ciągłym kontakcie. Budujemy projekt rozpoczynając od prac związanych z tworzeniem warstwy prezentacyjnej, poprzez funkcje.

 • 08

  Utrzymanie i rozwój

  Zapewniamy wsparcie po wdrożeniowe składające się z usług rozwoju i utrzymania. Monitorujemy działanie, cykliczne przeprowadzamy konserwacje i optymalizacje. Szybko reagujemy na zgłoszenia klientów. Stawiamy na długofalową współpracę.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Skontaktuj się z nami

Niestety...

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana.
Zaktualizuj ją aby swobodnie przeglądać naszą stronę.