Ageno
Jednostka internetowa specjalnego przeznaczenia

Doświadczenie

Mamy ponad 10 letnie doświadczenie związane z branżą internetową. Jesteśmy elastyczni. Świadczymy usługi zarówno dla małych jak i dużych firm. Od wielu lat współpracujemy z zagranicznymi klientami.

Jakość

Od początku działalności dbamy o to, aby każdy wykonany przez nas produkt był wysokiej jakości. Strony internetowe, aplikacje i sklepy internetowe jakie tworzymy są minimalistyczne, użyteczne i efektywne.

Standardy

Nieodłączną cechą wszystkich naszych projektów internetowych jest szczególna dbałość o utrzymywanie wysokich standardów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie internetowe oraz restrykcyjnie stosujemy się do standardów.

Nasza pasja

Internet to nasza pasja. Cały czas śledzimy trendy, nowoczesne rozwiązania i uczymy się, poszerzając nasze horyzonty tak, aby nasi klienci otrzymywali najlepsze rozwiązania w danym czasie. Internet zmienia się w mgnieniu oka. To, co wczoraj było awangardowe, dziś się już nie używa. Stosujemy nowoczesne metody zarządzania zadaniami, skuteczne rozwiązania technologiczne i sprawdzone wzorce projektowe. Wszystko to sprawia że nasze rozwiązania są ładne, czyste, przejrzyste, schludne, skuteczne, użyteczne i szybciej działają.

Marketing

Nasze umiejętności nie kończą się tylko na tworzeniu rozwiązań internetowych. Jesteśmy w stanie również skutecznie doradzić przy reklamie i marketingu produktu. Tworzymy strony internetowe, które od podstaw są skonstruowane pod kątem pozyjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizujemy rozwiązania typu open source, dostarczone przez klientów. Współpracujemy z agencjami SEO/SEM.

Zadowoleni klienci

Poparte referencjami doświadczenie jakie nabyliśmy i kontakty jakie nawiązaliśmy na przestrzeni lat, pozwalają nam podjąć się pawie każdego zadania związanego z internetem. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych.

Zrób pierwszy krok ‐ napisz do nas wypełniając formularz. Zapraszamy do współpracy!

Wypełnij formularz

Zajmie Ci to nie więcej niż 3 minuty.

Kamil. Kamil Developer
Krzysztof. Krzysztof Co-Founder
Piotr. Piotr Developer
Monika. Monika Content-manager
Maksymilian. Maksymilian Co-Founder
Rafal. Rafal Developer
Aleksandra. Aleksandra Content-manager
Szymon. Szymon Developer
Patryk. Patryk Developer
Natalia. Natalia Project-manager
Mateusz. Mateusz Developer

Dzięki realizacji takich założeń jak precyzja, podążanie za obecnymi trendami, oryginalność i dbałosć o szczegóły, firma nie tylko utrzymuje wieloletnią współpracę z innymi firmami internetowymi, marketingowymi, PRowymi, ale też ciągle pozyskuje nowych klientów, którzy są zadowoleni z naszych prac.

100+ projektów
wykonanych dla 50+ klientów.
7 krajów
z których są nasi klienci.
10+ lat
doświadczenia.
85%
teamu używa sprzętu Apple.
14-tu
zmotywowanych specjalistów.
40+
espresso dziennie.

Skuteczne wdrożenia

Jesteśmy zespołem profesjonalistów tworzących rozwiązania internetowe od ponad 10 lat. Rozumiemy mechanizmy zachodzące w sieci i potrafimy wykorzystać je, aby zwiększyć Twoje dochody. Cały czas śledzimy zmiany, trendy i poszukujemy nowoczesnych rozwiązań, aby dostarczać najlepsze, bezpieczne biznesowo projekty.

Jesteś zainteresowany? Masz więcej pytań?

Skontaktuj się z nami lub opisz nam swój projekt.

Zamów projekt →

1