Referencje

Stworzyliśmy niesamowite projekty dla naszych klientów. Otrzymaliśmy od nich mnóstwo pozytywnych opinii. Możemy stworzyć równie wyjątkowy projekt dla Ciebie.

Stwórzmy razem projekt
Ageno

Opinie

Pomagamy firmom rozwiązywać ich problemy szybciej i efektywniej. Opinie naszych klientów od lat napawają nas dumą i optymizmem. Zespół Ageno zawsze aktywnie wspiera pomysły naszych klientów. Ponad 90% naszych nowych projektów pochodzi z rekomendacji od obecnych klientów.

W zakresie współpracy Ageno wskazuje się posiadaniem szerokiego know-how w zakresie prowadzonych przez siebie działań. Sprawna organizacja robót, wysoka jakość realizacji i doskonała komunikacja z klientem.
Ageno delivers on time high quality front-end that fulfills modern web requirements. I strongly recommend Ageno as very good company to cooperate with.
Chciałbym polecić firmę Ageno jako rzetelnego partnera i wysokiej klasy specjalistę w dziedzinie tworzenia stron. Zamówienie zostało zrealizowane ekspresowo oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami i dokonanymi ustaleniami.
Wyśmienity kontakt, doskonałej jakości kod i szczegóły, duży nacisk na usability.
Firma Ageno pracuje szybko i terminowo, a co najważniejsze – iteracyjnie, dzięki czemu zlecając im projekt, cały czas mogliśmy śledzić, czy Ageno realizuje go zgodnie z naszą wizją. Kiedy tylko mieliśmy uwagi do projektu, ludzie z Ageno od razu potrafili skorygować go zgodnie z naszymi oczekiwaniami, co zaoszczędziło obu stronom wiele czasu. Polecam współpracę z Ageno!
Wyśmienity kontakt, błyskawiczna realizacja, doskonałej jakości design i kod html/css, duży nacisk na usability. Jednym słowem – perfekcja!
Zamówione w firmie Ageno projekty otrzymywaliśmy zgodnie z harmonogramem, a nawet go wyprzedzając. Zlecone firmie zadania zostały wykonane bardzo sprawnie, fachowo i dokładnie. Rekomenduję Ageno jako solidnego i rzetelnego wykonawcę projektów informatycznych.
Bardzo profesjonalne podejście do klienta, szybkie realizacje, wysoka jakość. Polecamy!
Doświadczenie w projektowaniu interfejsów webowych, UX/UI oraz doradztwie związanym z serwisami internetowymi Ageno potwierdziło na przestrzeni kilku lat współpracy. Ludzie tworzący Ageno to pasjonaci wszystkiego, co związane jest z nowymi technologiami. Praca z nimi zawsze przynosi świetne efekty. W ciągu naszej kilkuletniej współpracy powstało wiele projektów odnoszących sukces biznesowy w internecie.
Zaprojektowana i wdrożona aplikacja klasy CRM działa szybko, jest prosta w obsłudze i nie wymaga specjalistycznych szkoleń. Współpraca z Ageno.pl przebiega bardzo sprawnie. Jest to solidna firma, wzbudza pełne zaufanie i jest godna polecenia!
Na podstawie mojego doświadczenia mogę stwierdzić, że firma Ageno.pl punktualnie i niezawodnie dostarcza wysokiej jakości kod do moich projektów. Szczerze polecam usługi firmy Ageno.
Ageno will deliver what was agreed upon and them some, creativity at its best.
Wykonana praca odpowiada naszym oczekiwaniom i jest zgodna z dokonanymi ustaleniami. Firma cechuje się dobrą organizacją, a wszystkie prace zostały wykonane terminowo i zgodnie z umową.
Świetna współpraca. Szybka realizacja oraz indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów!

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Skontaktuj się z nami

Niestety...

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana.
Zaktualizuj ją aby swobodnie przeglądać naszą stronę.